katalog stron a wyszukiwarka

katalog stron a wyszukiwarka

3.) powiedzieć sobie Blogger harmonogram Tour i jakie są twoje oczekiwania, jeżeli uczestniczą w wycieczce. Mogą to być: Podczas trasy, muszą napisać recenzję swojej książki, która zawiera okładce związana swojej stronie Amazon czy gdziekolwiek książka jest sprzedawany; i będziesz zapewnić im 1-3 artykułów, które odnoszą się do tematu swojej książce, że będą one uruchamiane podczas trasy jako „gości blogi” (z tobą) na swoim blogu.sprawdź ofertę na stronie internetowej A w artykułach je dostarczyć, będą zawierać krótkie bio, pic swojej książki (lub użytkownika) i link do Twojej witryny. Będziesz dostarcza każdemu z blogów, które uczestniczą te same artykuły, a każdy z nich można uruchomić artykuły w dowolnej kolejności chcą podczas trasy.

4.) Wyślij każdy uczestniczący bloger zorganizowana „zestaw” na trasie (poprzez e-mail). Powinny one obejmować: Ogólne informacje Tour (przekształcenia oczekiwań turystycznej harmonogram, harmonogram roll-out, etc.); Plik z okładki książki; złożyć swojego headshot; a artykuły napisałeś dla nich użyć jako „stanowisk gości” (jak dokumenty Word linków osadzonych na swojej stronie internetowej, na stronie Amazon, etc.). Nie należy polegać na blogerów, aby zablotny.pl/naliczanie-dotacji/ znaleźć odpowiednie linki do swoich rzeczy!

katalog stron a wyszukiwarka

5.) Informuj każdemu Blogger egzemplarz swojej książki. Oczywiście trzeba to zrobić, aby mogli go przeczytać przed startów Book Tour. I nie, nie pytaj je kupić! Poleć im darmową kopię!

6.) oferują kilka egzemplarzy swojej książki do każdego blogera, który uczestniczy w użyciu jako pomysłem na prezent dla konkursie mogą stworzyć (lub użyć go jako dar za coś blogger chce promować). Możesz nie chcieć to zrobić z każdego blogera, który uczestniczy (jeśli masz mnóstwo blogów na trasie), ale będziemy chcieli zaoferować go do tych, którzy mają dużo ruchu. Jest to dobra strategia, ponieważ oprócz nich napisać opinię o książce i prowadzenie artykuły ci zapewniają im podczas trasy, mogą utworzyć konkurs (lub promocji) „wokół swojej książki”, która będzie dodatkowych ekspozycji dla swojej książki.

Artykuł dzięki: