marketing internetowy e commerce

marketing internetowy e commerce

Dlaczego związkach intymnych Fail 4 prostych strategii, aby wzmocnić swoje życie miłosne

Co trzeba zrobić, aby mieć satysfakcjonujące i udane życie intymne z partnerem? Jest dobrze udokumentowane, że 50 procent par powiedzieć, że są niezadowoleni z ich życia seksualnego. Statystyka, która jest trudna do zignorowania! W większości przypadków jest już para jest razem trudniej może być, aby utrzymać podwyższony poziom intymności, namiętności i romantyzmu jako wyzwania życiowe przejąć i dni do zadań dziennie stają się ważniejsze niż to, co się dzieje w sypialni między Ciebie i Twojego partnera , Jest również oczywiste, że po umieszczeniu swoje życie seksualne na bok swój związek i zadowolenia z życia w ogóle może mieć straszne zanurzyć na gorsze.najlepsze liquidy w sieci

Jako żona, matka i właściciela firmy, zrobiłem to moje osobiste wyzwanie do poszukiwania tego, co jest, co możemy zrobić, aby nasze seks mieszka silna i nasze intymne relacje prawdziwie satysfakcjonujące.

Komunikacja. To może wydawać się podstawowy wniosek, jednak brak komunikacji jest numerem jeden powód, relacje kruszyć. Aby mieć udany związek trzeba zachować linie otwartej komunikacji. Oznacza to, że musimy być z góry i uczciwy w każdej chwili, pozwalając naszym partnerem wiemy dokładnie, jak się czujemy. Innymi słowy, nie ma udawania go pań sypialni! Podjąć ryzyko poinformować swojego partnera, jak się czujesz, co chcesz, co swoje lęki i wahania są, nawet to, co może być twoje fantazje. Choć może to być niewygodne w pierwszym, pewne jest, że twój związek będzie wzmocnić poprzez bardziej efektywne komunikowanie i otwartość na potrzeby i pragnienia partnera.

Skieruj istniejące wcześniej pojęcia „płeć” na bok. Jak podniesiono czyli jak zrozumieć seks może być z tła negatywności, taki, który może postrzegać aktów seksualnych jako „brudne” lub „źle”.
Artykuł dzięki: