marketing internetowy dla malych firm

marketing internetowy dla malych firm

Teraz chcemy, aby utrzymać argumenty do minimum, a kopiąc kogoś, gdy są one w dół jest niesprawiedliwe; ale ja nie mówię o tym; Chodzi mi o to najmniejsza, niezamierzona niewielkie, albo braku porozumienia w coś, czego nie mógł kiedykolwiek przewidzieć dzieje ( „Ale dlaczego nie lubisz Ibizas siedzenia? To po prostu głupie.domy na warszewie Słyszysz jak głupi jesteś czym?” (Prawdziwa historia )). Jeśli jesteś zdenerwowany nastrojone równowagi kogoś, kto kocha siebie bardziej niż kiedykolwiek mogli udawać, że cię kocham, spodziewać się za to zapłacić.

4. publiczne okazywanie hojności.

„Spójrz, co zrobiłem / kupiłem dla Ciebie.”

Jest to dość trudne do czynienia. Kiedy ktoś robi wielkie show z ich hojność w miejscu publicznym, to trudno zobaczyć, jak inni ludzie mogą go zobaczyć, kiedy utkniesz w środku swojego toksycznego związku. Teraz, od mówienia do znajomych i rodziny, teraz wiem, że to było widać na co to było; wielki akt, zaprojektowane tak, aby mi patrzeć, szczerze mówiąc, jak niewdzięczną suką. Ale narcyzem nie to w ten sposób zobaczyć. To kolejny karb na skali „wyglądają jak wielkie mam ciebie, nie zasługują na mnie” i powód dla nich grać Ben Folds Five „Song For dumpingowym” na cały regulator na ciebie. (Innym prawdziwa historia, sprawdź to na YouTube, i cieszyć się wiersz: „Daj mi moje pieniądze z powrotem, ty suko”).

marketing internetowy dla malych firm

5. Gaslighting.

Gaslighting jest wycieczka mocy, dziwne zachowanie i manipulacyjne, gdzie można usłyszeć, że jesteś głupi, żeby się czegoś, bo chcą na swój sposób; potem jest zachowanie dokąd mogą być wprowadzane w dół tak, że zaczynasz w to wierzyć; „Jesteś kucharzem śmieci, bo nigdy nie miał odejść na studia w wieku 18 lat i nauczyć się dbać o siebie tak jak ja …”

Wierząc, prowadzi to do ciebie żyć życiem, gdzie jesteś stale odłożyć; a kiedy próbują się bronić, albo zdecydować, że nie będzie się z tym pogodzić znowu skończyć się płakać i przepraszać za ich boli; tak czy inaczej, sytuacja została odwrócił się tak, że jesteś w błędzie.Jak śmiesz skonfrontować ten zabieg i prosić o szacunek, mimo wszystko. Jesteś ciągle sekund zgadywania siebie i starając się uniknąć upadków put i usprawiedliwianie go do rodziny i przyjaciół.

Jeśli przeżył tych znaków to istnieje duża szansa, że ??żyli z narcyzem. Wszyscy mamy trochę narcyzmu w nas. Jest zdrowy, utrzymuje nas czuje się dobrze, gdy robimy dobrze, daje nam wyważone poczucie własnej wartości. Niebezpieczeństwo polega na narcystycznego zachowania, które nie pozostawia miejsca dla nikogo innego.

Artykuł dzięki: