katalog stron chrzescijanskich

katalog stron chrzescijanskich

Nadzór i Uniform Jurysdykcja Kustodia Child and Enforcement Act

Uniform Jurysdykcja Kustodia Child and Enforcement Act (UCCJEA) jest aktem prawnym zaprojektowany, aby pomóc zapewnić standardu międzypaństwowego o sprawach dotyczących opieki nad dzieckiem, nawiedzenia i porwania rodzicielskiego. Każdy rodzic jest najgorszym koszmarem jest stracić dziecko i zbyt długo, to było zbyt łatwe do pozbawienia rodziców odejść ze swoim dzieckiem, naruszono prawo do odwiedzin i czyni go niezwykle trudne dla nieizolacyjnego rodzic kiedykolwiek zobaczyć jego lub jej znowu dzieckiem. UCCJEA został stworzony w celu zapewnienia, że ??rodzice i dzieci utrzymać ich związek.

Historia

UCCJEA został pierwotnie opracowany przez Krajową Konferencję Komisarzy na jednolitych państwowych U. krajowa organizacja non-profit, poświęcone dyskusji i debaty znaczenie jednolitych przepisów stanowych. Gdy grupa jest zdania, że ??nie powinno być jednolitość przepisów w całej linii państwowych, że projekt ujednolicone akty, które udostępniają członkowskie do przyjęcia. Państwa mają swobodę dokonywania drobnych zmian w prawie.

UCCJEA został zredagowany w 1997 roku i zaczął być przyjęte przez państwa wkrótce potem. Począwszy od roku 2010, 48 stany przyjęły wersji ustawy. Tylko dwa kraje, które nie są Massachusetts i Vermont.

Zaprowiantowanie

UCCJEA zawiera szereg przepisów, które starają się doprowadzić do ujednolicenia przepisów otaczających opieki nad dzieckiem i porwania rodzicielskiego, w celu ułatwienia dla rodziców, których dzieci zostały niesprawiedliwie im zabrane przez byłych małżonków, aby ich dzieci z powrotem. Niektóre przepisy obejmują:

 · Utworzenie które stanowe prawo opieki nad dzieckiem mają jurysdykcję w przypadku międzypaństwowych sprawach opieki nad dzieckiem

 · Zapewnienie egzekwowania umów dotyczących ustaleń odwiedzin i innych dokumentów dotyczących praw do odwiedzin

 · Tworzenie systemu rejestracji, który przekracza granice państwowe i utworzenie krajowego rejestru na out-of-state orzeczeń powierniczych

 · Ułatwia proces uzyskiwania nakazów wobec rodziców, którzy nielegalnie wyprowadził się stanie z ich dzieckiem, zaprzeczając inne prawa rodzica do odwiedzin

 pozwala na awaryjne jurysdykcji państwowej w sprawach dotyczących wykorzystywania dzieci i niezdrowe życie domowe

 Grants funkcjonariuszy publicznych upoważnienie do pomocy w egzekwowaniu ustaleń powiernicze

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące Uniform jurysdykcji opieki nad dzieckiem i Enforcement Act lub jakikolwiek inny aspekt prawa areszcie, prawników rodzin West Palm Beach Eric N. Klein Associates, P.A., może być w stanie pomóc. Odwiedź naszą stronę internetową już dziś.

Joseph Devine

Artykuł dzięki: szybkieubezpieczenie24.pl