katalogi stron czy warto

katalogi stron czy warto

Uznając Toxic Friends

1. Osoby, które na ogół mają zły stosunek do życia – o niezdrowych relacji, ważne jest, aby pamiętać, że nigdy nie wzrośnie poza naszymi stowarzyszeniami. Środowisko naszego życia zależy przede wszystkim od ludzi, z którymi otaczamy się. To prawda, jeśli chodzi o spędzanie dużo czasu z rozzłoszczonych ludzi.drzwi kominkowe producent To niesamowite, jak gniew może być zaraźliwe.

Na wiosnę 1894 http://hurtowniaimport.pl/599-haluksy roku w Baltimore Orioles przybył do Bostonu, aby odgrywać rutynowe mecz baseballowy. Ale co się stało, że dzień był bynajmniej rutyny. Orioles ‚John McGraw wdał się w bójkę z Boston trzeciobazowy. Po kilku minutach wszyscy gracze z obu zespołów dołączył w bójce. Działania wojenne szybko rozprzestrzenił się na trybunach. Wśród fanów konflikt udał się coraz gorzej. Ktoś podpalił stoisk i całej ballpark spalone. Nie tylko to, ale rozprzestrzenianie ognia do 107 innych budynków Boston, jak również.

Przysłów 22:24 mówi: „Nie spędzać czas z gniewnych ludzi;. Nie trzymaj firmie pasjonatów zły humor jest contagious- nie zarazić”. Ludzie, którzy nie są krytyczne i stale zły większość czasu. Nie tylko są one wyczerpujące się wokół, ale znajdą się zarażenie ich gniewu.

2. Ci, którzy często plotkować o innych – Niezdrowe relacje mogą być również charakteryzuje się tym, którzy mają zwyczaj plotkować o innych. Coś sobie sprawę, że ludzie, którzy plotek mi o innych, prawdopodobnie plotkować o mnie innym. John Maxwell mówi: „Nigdy nie ujawniać swój charakter wyraźniej niż kiedy mówisz o charakterze innym.”

W dalszym ciągu rozwijać i pielęgnować przyjaźnie z tymi słychać mówiąc słowa zachęty o innych.

3. Osoby, które przypominają o swoich dawnych niepowodzeń – kolejny kluczową cechę niezdrowe relacje są tacy, którzy próbują utrzymać się w przeszłości. Kiedy ludzie przypominają o swoich niepowodzeń, jest próbą utrzymania „przewagę” w związku.
Artykuł dzięki: http://sklepostrovit.pl