marketing internetowy dla zoltodziobow

marketing internetowy dla zoltodziobow

5 Znaki Twój toksycznie Ex był narcyzem

Narcyzów mają tendencję do ich własny centered, showy w ich hojności i Sulky kiedy nie dostać swój własny sposób.

Jeśli więc zastanawiasz się, czy mogą być narcyzem, oto 5 objawy należy zwrócić uwagę.

1. wyższości.

Narcyzem wierzy, że są ponad innymi ludźmi. Oni nie tworzą przyjaźnie łatwy w pracy, a jeśli już to robią, mają tendencję do powoływania się na nich po prostu jako współpracowników. Jeśli miał znajomych w pracy, istnieje szansa, że ??twój były zmniejszone te przyjaźnie, oddalił je jako „fałszywe”.

Ich wszelkie tendencje pozwoli im robić irytujące superior „powąchać”; wiesz co mam na myśli prawda? Kiedy coś powiedzieć, a oni wstrzymać do skutku, daj lekceważąco powąchać, a następnie uruchomić na wszystkich powodów, dlaczego jesteś w błędzie. Śliczny. Pretensjonalności i zarozumiałość są prezenty, a oni twierdzą, że nikt nie mógłby cię poznać, jak to zrobić, a nie wydaje się być prawdziwa wiara, że ??są lepsze od innych. Osoba zdrowa samoocena i realistycznego obrazu siebie rozpozna swoje mocne i słabe strony.

marketing internetowy dla zoltodziobow

2. Brak empatii.

Czy tracą członka rodziny, kiedy byłaś ze swoim toksycznym ex? A oni Ci pomóc i opiekować się tobą? Albo oni jakoś przekręcić go do bycia o nich, lub po prostu nie potwierdzają jak bardzo bolą? Narcyzem naprawdę nie kocham nikogo oprócz siebie.

Mogą pokazać empatii w sposób intelektualny; zachowują się tak wiedzą, że oczekuje się; ale jeśli są one szczególnie toksyczne, że prawdopodobnie nie będzie nawet męczyć się z tym. To wspaniale być poinformowani „Chodzi o czas zatrzymania w żałobie” tydzień po śmierci twojego ojca …

3. Poszkodowany.

Czy Twój toksyczne ex błąkać z twarzy jak uderzył bum? Założę się, że stało się to dlatego, że albo nie zgodził się z nim / nią lub były krytyczne wobec czegoś.
Artykuł dzięki: