marketing internetowy studia

Zawsze czytaj Warunkami artyści zatrudnić umowy wraz z wszelkimi dodatkowymi warunkami, i pytanie nic nie rozumie; przeczytać wszystkie warunki wynajmu przed podjęciem jakiejkolwiek umowy!

Potwierdzenie

To dobry pomysł, aby potwierdzić rezerwację w ciągu wymaganych usług ramy czasowe, aby zagwarantować rezerwację, więc zawsze odpowiadać ich terminem, jako DJ renomowanych usługi są rzeczywiście popularne! Jest przyjętą praktyką dla DJ potwierdzić, że płatność została otrzymana przez proste potwierdzenie, które mogą być zarówno szybki telefon lub e-mail.

Muzyka

Oczywiście muzyka jest ważna w każdej funkcji strony lub Wedding Reception, a jeśli DJ nie posiada bibliotekę muzyczną można wymagać na noc, zwykle jest to wskaźnik, że DJ nie jest idealna dla Ciebie! Tak więc, nie wahaj się, aby omówić przede wszystkim to, co jest jednym z najważniejszych aspektów każdej ze stron; Po tym wszystkim, jest to czynność! To prawda, didżeje są zazwyczaj przeznaczone do pracy i zobowiązała się do zapewnienia, że ??masz dobry czas. Ale wielkie DJe są dedykowane i zobowiązała się do zapewnienia każdy ma się świetnie! Nikt tak naprawdę nie lubi być wykluczone z partii, a jeśli DJ jest elastyczny i koncentrując się na siedzących, a także gości tańczy z szerokim wyborem muzyki, mieć pewność, że to wydarzenie będzie niezapomniany. Twój DJ powinien interesować się muzyką potrzebne w nocy i wskazać, czy mogą one spełniać wszystkie kryteria muzyczne. Mając na uwadze, że tylko „X” ilość utworów mogą być odtwarzane na godzinę, jeśli jesteś szczęśliwy dla swoich gości, aby zażądać utwory, twój DJ będzie rozciąć je w swoim osobistych wyborów. To dobry pomysł, aby wskazać, które utwory są nie do przyjęcia, aby być odtwarzane, jeśli pozwalają prośby gości, jak zły utwór grał mogłyby zakłócić przepływ przyjemności lub co gorsza, poważnie zmartwić kogoś.

Artykuł dzięki: